Ettevõttest

Rinaldo Lighting OÜ on asutatud 2007 aastal. Meie põhitegevusalaks on valgustite, valgustitarvikute ja metallitoodete jae- ja hulgimüük. Tootevalikust võib leida suurel hulgal erinevaid kaasaegseid kuid ka juba klassikaks kujunenud valgusteid. Meil on rõõm öelda, et  Rinaldo Lighting kuulub mahuka kogemustepagasiga Rinaldo gruppi, mis on edukalt tegutsenud Eesti ja Soome turul juba 1989-st aastast.

Meie ettevõttel on küll väärikas ajalugu, kuid me ei vaata liialt minevikku, vaid oleme suunanud oma pilgu ning saadud kogemused tuleviku võimalustele. Sellest tulenevalt oleme täiendanud oma tootevalikut peamiselt energiasäästlike ning pika elueaga LED (Light Emitting Diode) valgustitega. 


Meie eeliseks
 on valgustite tootmistsehhi olemasolu, mis laiendab oluliselt võimalusi pakkuda just seda, mida meie 
klient vajab. Tänu valgustite tootmisele ning selle alastele pikaaegsetele kogemustele suudame olla kliendi soovide suhtes paindlikumad ning tulla vastu esmapilgul keeruliste ideede täitmisel.

Rinaldo Lighting OÜ väärtuseks on leida kliendile läbi professionaalse nõustamise just tema vajadustele vastav lahendus. Meile on oluline, et lõpptulemus rõõmustaks klienti, sest vaid nii saame ka ise rõõmu tunda.  Oma tegevusega püüame siduda professionaalsuse, kvaliteedi ning leidlikkuse, et lõpptulemus võiks olla rahuldust pakkuv kõigile.